Plastika brady, podbradku a krku (metodou Silhouette-lift)

Jde o estetický problém, který lze řešit například liposukcí či plastickým zákrokem, a nezřídka kombinací obou zákroků. Plastiku krku můžeme provádět i samostatně bez liftingu obličeje. Když je kůže povislá, používáme mini-invazivní metodu níťoví-lift. Ní‘toví-Lift používá revoluční techniku závěsných nití, která umožňuje pozvednout povadlé rysy, zmírnit příliš výrazné vrásky a opět získat mladý obličej. Nitě jsou ideální pro korekci nosoretních rýh a vrásek obličeje a krku.

Operační zákrok:

V lokální anestezii se provádí malý (1 cm) řež za uchem. Postupně se nitě protáhnou v hluboké podkožní vrstvě tak, aby nebyly ani hmatatelné a už vůbec ne viditelné (podkoží obličeje). Nitě utáhneme a zafixujeme, která pevně přiroste ke svalové fascii / povázce /. Na závěr se kůže uzavře několika drobnými stehy. Zákrok trvá pouze 45 minut a je prováděn v lokální anestézii.

Pooperační péče:

V den zákroku jste propuštěni do domácího léčení, které trvá 2-3 dny a poté můžete opět vykonávat každodenní aktivity a účastnit se společenského života.